O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Lukáš Smola

Lukáš Smola

Tatér

Ahoj, jmenuji se Lukáš Smola a pocházím ze Svitav. Své první tetování jsem si nechal udělat ve 13 letech a hned jsem věděl, že nebude ani moje poslední. Natolik mě to zaujalo, že jsem začal tetovat sebe, rodinu i kamarády. Později jsem absolvoval všechny potřebné kurzy a nyní se tomu věnuji naplno.

Dělám především abstrakci, portréty, styl trash polka a mnoho dalších. Vyhýbám se ale tribalu a podobným ornamentům.

Pokud jste na vážkách, rád vám s čímkoliv poradím.

tel.: +420733401082

Lenka Mikulecká

Lenka Mikulecká

Permanentní make-up

Ahoj, jmenuji se Lenka a pracuji jako kosmetička již víc než 10 let. Ráda pomáhám lidem cítit se lépe proto jsem se rozhodla pro kurz permanentního make upu. Obočí, oči a rty. To jsou dominanty vašeho obličeje. Správnou úpravou jejich vzhledu podtrhnete přirozenou krásu a potlačíte drobné vady. S permanentním make-upem ušetříte čas, získáte sebedůvěru, poznáte radost ze sebe sama, užijete si dříve nepoznané pohodlí a budete se těšit do společnosti. Permanentní make-up stojí za to!

Tereza Holomková

Tereza Holomková

Piercing

Ahoj, jmenuji se Terka a jsem ze Svitav, kde jsem také vystudovala Střední zdravotnickou školu. Ve svém vzdělání momentálně pokračuji na Vyšší odborné zdravotnické škole v Brně. Jsem tu pro vás, abych vám vytvořila jakýkoliv piercing. K tetování i propichování kůže mám blízký vztah nejen díky oboru, který studuji, ale také díky tomu, že sama několik tetování i piercingů mám. Ráda vám doporučím, jaký si vybrat typ piercingu a do jaké části těla ho aplikovat. Jsem kreativní a ráda maluji i kreslím. Takže se můžete těšit, že se v budoucnu budu věnovat i tetování.

Kamila Huppertová

Kamila Huppertová

Tatér

Jmenuji se Kamila a celý život mne fascinují prázdné plochy, které vyzývají k ztvárnění vlastních představ. Tuto touhu již od mládí realizuji kreslením a malbou. Nechtěla jsem, aby mou tvorbu ovlivnily vnější vlivy, takže jsem především samouk a nejčastěji se věnuji kresbě portrétů. Trvanlivost uměleckého díla formou tetování mne nadchla už dávno a bylo jen otázkou času, než začnu sama tetovat.

Nejvíce mne baví styly dotwork, geometric, blackwork a stále se učím i novým technikám a trendům. Líbí se mi, že k vyjádření osobnosti nemusí sloužit pouze tetování, takže se chci zaměřit i na pernamentní make-up, modeláže nehtů, hairstyling a další techniky, které dokáží každému člověku vdechnout jedinečnou osobitost.

Denisa Kušnieriková

Denisa Kušnieriková

Dready

Jmenuji se Denisa a vlasovým kreacím v podobě pletení dreadů se věnuji bezmála již 7 let. Vystudovala jsem uměleckou průmyslovku – obor umělecký řezbář, následovalo studium na vysoké škole se zaměřením na historii a literaturu. Záliba v rukodělných činnostech různého směru je však pro mě základním prvkem, bez kterého prostě neumím žít. Mimo pletení klasických dreadů na zakázku vyrobím Fake dreads, jejichž výhodou jsou různorodé barevné kombinace, které nemusí odpovídat vaší původní barvě vlasů a navíc po jejich odstranění zůstane vaše kštice v neporušeném stavu. Ráda pomohu s výběrem dreadů ušitých/upletených přesně vám na míru, které můžete ozdobit třeba vyřezávanými dřevěnými korálky z mojí dílny.

Arny

Arny

Tatér

Ahoj, jmenuji se Arny a už od mala jsem věděl, že mne to táhne k umění, takže bylo jasné, že už základní školu si vyberu uměleckého směru. Později jsem hrál v orchestru na violoncello a později jsem začal také profesionálně malovat.

Žil jsem v několika evropských zemích, pocházím z Rumunska a mluvím plynule česky, rumunsky, maďarsky a anglicky. V šestnácti letech jsem začal tetovat, a to je mojí vášní až doposud. Nejvíce mne baví realistické tetování, black&grey a polka trash. Rád si ale odběhnu i k dalším směrům a barevným tetováním.

Ať už máte v hlavě jakýkoliv nápad, jsem si jistý, že společně vytvoříme dokonalé tetování. Těším se na vás.