O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Lukáš Smola

Lukáš

Tatér

Ahoj, jmenuji se Lukáš Smola a pocházím ze Svitav. Své první tetování jsem si nechal udělat ve 13 letech a hned jsem věděl, že nebude ani moje poslední. Natolik mě to zaujalo, že jsem začal tetovat sebe, rodinu i kamarády. Později jsem absolvoval všechny potřebné kurzy a nyní se tomu věnuji naplno.

Dělám především abstrakci, portréty, styl trash polka a mnoho dalších. Vyhýbám se ale tribalu a podobným ornamentům.

Pokud jste na vážkách, rád vám s čímkoliv poradím.

tel.: +420733401082

Lenka Mikulecká

Lenka

Permanentní make-up

Ahoj, jmenuji se Lenka a pracuji jako kosmetička již víc než 10 let. Ráda pomáhám lidem cítit se lépe proto jsem se rozhodla pro kurz permanentního make upu. Obočí, oči a rty. To jsou dominanty vašeho obličeje. Správnou úpravou jejich vzhledu podtrhnete přirozenou krásu a potlačíte drobné vady. S permanentním make-upem ušetříte čas, získáte sebedůvěru, poznáte radost ze sebe sama, užijete si dříve nepoznané pohodlí a budete se těšit do společnosti. Permanentní make-up stojí za to!

Kamila Huppertová

Kamila

Tatér

Jmenuji se Kamila a celý život mne fascinují prázdné plochy, které vyzývají k ztvárnění vlastních představ. Tuto touhu již od mládí realizuji kreslením a malbou. Nechtěla jsem, aby mou tvorbu ovlivnily vnější vlivy, takže jsem především samouk a nejčastěji se věnuji kresbě portrétů. Trvanlivost uměleckého díla formou tetování mne nadchla už dávno a bylo jen otázkou času, než začnu sama tetovat.

Nejvíce mne baví styly dotwork, geometric, blackwork a stále se učím i novým technikám a trendům. Líbí se mi, že k vyjádření osobnosti nemusí sloužit pouze tetování, takže se chci zaměřit i na pernamentní make-up, modeláže nehtů, hairstyling a další techniky, které dokáží každému člověku vdechnout jedinečnou osobitost.

Veronika

Veronika

Tatér

Ahoj, jmenuji se Veronika. Od malička jsem si často kreslila a malovala. To jsem později využila jak na základní umělecké škole, tak později i na Střední uměleckoprůmyslové škole v Ústí nad Orlicí. Časem jsem začala objevovat krásu člověka a začala se zajímat o kosmetiku a líčení. Dělá mi obrovskou radost, když se díky mně mohou lidi cítit lépe, sebevědoměji, originálně a sami sebou. Co se tetování týče, vždycky jsem obdivovala potetované lidi a věděla jsem, že jednou budu mít tetování také. To jsem ovšem vůbec netušila, že sama budu jednou tetovat. Přišlo mi to jako krásný a nedosažitelný sen. Ale vzhledem k tomu, že nic není nemožné, vydala jsem se za tímto snem a začala dělat handpoke. Nejdřív jsem se učila na svých kamarádech a postupem času jsem se rozhodla přidat do týmu Live Age. Tetování beru jako zkrášlování těla, projev vlastní osobnosti, nebo odlišení od ostatních. Momentálně se stále věnuji pouze technice handpoke, ale práce se strojkem mě tak moc láká, že je otázkou času, kdy se začnu učit i tuto techniku.