O nás

LiveAge Svitavy, Náměstí Míru 63/37, 56802 Svitavy studiosy@liveage.cz
Lukáš: +420 733 401 082 Kamila: +420 704 020 087 Lidy: +420 603 439 161
Lukáš

Lukáš

Tatér
Ahoj, jmenuji se Lukáš Smola a pocházím ze Svitav. Své první tetování jsem si nechal udělat ve 13 letech a hned jsem věděl, že nebude ani moje poslední. Natolik mě to zaujalo, že jsem začal tetovat se... číst dále Ahoj, jmenuji se Lukáš Smola a pocházím ze Svitav. Své první tetování jsem si nechal udělat ve 13 letech a hned jsem věděl, že nebude ani moje poslední. Natolik mě to zaujalo, že jsem začal tetovat sebe, rodinu i kamarády. Později jsem absolvoval všechny potřebné kurzy a nyní se tomu věnuji naplno. Dělám především abstrakci, portréty, styl trash polka a mnoho dalších. Vyhýbám se ale tribalu a podobným ornamentům. Pokud jste na vážkách, rád vám s čímkoliv poradím.
Kamila

Kamila

Tatér
Jmenuji se Kamila a celý život mne fascinují prázdné plochy, které vyzývají k ztvárnění vlastních představ. Tuto touhu již od mládí realizuji kreslením a malbou. Nechtěla jsem, aby mou tvorbu ovlivnil... číst dále Jmenuji se Kamila a celý život mne fascinují prázdné plochy, které vyzývají k ztvárnění vlastních představ. Tuto touhu již od mládí realizuji kreslením a malbou. Nechtěla jsem, aby mou tvorbu ovlivnily vnější vlivy, takže jsem především samouk a nejčastěji se věnuji kresbě portrétů. Trvanlivost uměleckého díla formou tetování mne nadchla už dávno a bylo jen otázkou času, než začnu sama tetovat. Nejvíce mne baví styly dotwork, geometric, blackwork a stále se učím i novým technikám a trendům. Líbí se mi, že k vyjádření osobnosti nemusí sloužit pouze tetování, takže se chci zaměřit i na pernamentní make-up, modeláže nehtů, hairstyling a další techniky, které dokáží každému člověku vdechnout jedinečnou osobitost.
Lidy

Lidy

Piercer
Ahoj, jmenuji se Lidy a pocházím z Moravskotřebovska. Už odmalička jsem se neustále snažila malovat, což vyvrcholilo tím, že jsem vystudovala uměleckoprůmyslovou školu. Po škole jsem se dlouhou dobu p... číst dále Ahoj, jmenuji se Lidy a pocházím z Moravskotřebovska. Už odmalička jsem se neustále snažila malovat, což vyvrcholilo tím, že jsem vystudovala uměleckoprůmyslovou školu. Po škole jsem se dlouhou dobu při práci bavila malováním obrazů na zakázku, dokud mi plátno nepřišlo už příliš malé. Tehdy jsem začala hledat nové cesty a způsoby, jak se realizovat a posunout se dál. Lidské tělo je dokonalý nosič umění a projevu vlastní osobnosti každého z nás. Baví mě abstrakce, ale i klasika. V současnosti se věnuji nejenom tetování, ale i piercingům. Ráda neustále zkouším nové věci a těším se, že společně budeme posouvat vaše i moje hranice. Těším se na vás.

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Přidejte se na LIVE AGE Svitavy