Tattoo

 •    
  Jak se starat o tetování

  1) Hydratace - Důležité je prvních 14 dní tetování několikrát denně mazat hojivou mastí, kterou obdržíte na radu tetovacího specialisty. Tetování je potřeba hydratovat každý den.
  2) Strupy - Za žádnou cenu je nestrhávejte! Na tetování se zkraje mohou tvořit pupínky, nestrhávejte je, zahojí se! V případě, že byste si pupínek nechtěně strhli, navštivte opět nás navštivte a a tetování Vám zdarma upravíme.
  3) Vyvarujte se slunečnímu záření a vodě - V prvních dnech se vyvarujte přímému slunci, soláriu či bazénům. Tetování je přímý zásah do hloubky Vaší pokožky. Sluneční záření či chlorovaná voda by mohla vést ke vzniku hnisavých puchýřků a infekce. To by mělo za následek kompletní znehodnocení tetování. Nechte se tetovat v chladných měsících, budete mít s následnou péčí o starost méně.
  4) Vyhýbejte se dlouhému máčení tetování - Místo, kde máte tetování, sprchujte pouze chvíli a jen vlažnou vodou. Nekoupejte se po dobu tří týdnů ve vaně, ale sprchujte se. Voda má neblahý vliv na čerstvé tetování. Může dojít k jeho znehodnocení. Až bude tetování zcela zahojené, je možné si opět dopřát horkou vanu.
  5) Po třech týdnech léčby nás v případě potřeby opět navštivte - Než-li se tetování zcela zahojí, potrvá vám 3 týdny péče o jeho krásu. Také byste měl/a po uplynutí těchto tří týdnu navštívit náš salon, aby jsme Vám zkontrolovali, zda je tetování správně zahojené. Pokud je již tetování zcela zahojené, péče o něj nevyžaduje již tolik intenzity. Postačí jej pouze párkrát do měsíce hydratovat krémem.