O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Lukáš Smola

Lukáš Smola

Tatér

Ahoj, jmenuji se Lukáš Smola a pocházím ze Svitav. Své první tetování jsem si nechal udělat ve 13 letech a hned jsem věděl, že nebude ani moje poslední. Natolik mě to zaujalo, že jsem začal tetovat sebe, rodinu i kamarády. Později jsem absolvoval všechny potřebné kurzy a nyní se tomu věnuji naplno.

Dělám především abstrakci, portréty, styl trash polka a mnoho dalších. Vyhýbám se ale tribalu a podobným ornamentům.

Pokud jste na vážkách, rád vám s čímkoliv poradím.

tel.: +420733401082

Lenka Mikulecká

Lenka Mikulecká

Permanentní make-up

Ahoj, jmenuji se Lenka a pracuji jako kosmetička již víc než 10 let. Ráda pomáhám lidem cítit se lépe proto jsem se rozhodla pro kurz permanentního make upu. Obočí, oči a rty. To jsou dominanty vašeho obličeje. Správnou úpravou jejich vzhledu podtrhnete přirozenou krásu a potlačíte drobné vady. S permanentním make-upem ušetříte čas, získáte sebedůvěru, poznáte radost ze sebe sama, užijete si dříve nepoznané pohodlí a budete se těšit do společnosti. Permanentní make-up stojí za to!

Daniel Cach

Daniel Cach

Piercing

Ahoj jmenuji se Daniel a poruše integrity kůže se věnuji už bezmála 10 let. Zkušenosti jsem během své praxe sbíral na různých klinikách v celé Evropě a současně prohlubuji své znalosti ve studiu LIVE AGE.

Absolvoval jsem veškeré certifikace, které jsou s porušením integrity kůže spojené. Budu se opravdu snažit, aby samotná aplikace byla pro vás co nejméně nepříjemným zážitkem. Doufám, že si z našeho společného setkání odnesete příjemný zážitek a pokud se vám udělá špatně, tak se nebojte, první pomoc ovládám na jedničku.

Aneta Andršková

Aneta Andršová

Tetování & Henna

Anet se již od dětství snažila realizovat formou kreativní tvorby, kresby a malby. A proto po absolvování střední výtvarné školy plynule navázala studiem Restaurátorské školy v Litomyšli v oboru nástěnné malby. Právě škola jí naučila mnoho nových výtvarných technik, ale také flexibilitě, preciznosti a smyslu pro detail. Několikrát se účastnila celorepublikových výtvarných soutěží, ve kterých se umístila na prvních místech. Mimo jiné má za sebou také mnoho kolektivních výstav a účast na uměleckých sympoziích. Aktivně se věnuje výtvarné tvorbě, a to především malování portrétů a interiérů na zakázku a na kulturních festivalech v Čechách i v zahraničí ji můžete potkat, jak maluje hennou na tělo a vytváří body art. Během studia na vysoké škole hledala nové směry, které by jí pomohly ke kreativnějšímu a osobitějšímu vyjádření se. Právě zde sehrálo tetování velkou roli – přineslo nový prostor a možnosti. Její tvorba vychází z reality, ke které přidává další rozměry. Dává tak prostor fantazii a osobitosti s důrazem na originalitu každého z nás. Spojení kreativity a práce s lidmi je pro ni ideální způsob realizace, který ji naplňuje. Anet se již nyní těší na to, až se jí podaří naplnit vaše představy a přání.